Reklama

Dziecko pod kołami taksówki

14/05/2014 12:40

Ośmioletnie dziecko dostało się pod koła taksówki. Z obrażeniami ciała zostało zabrane do szpitala.

Do wypadku doszło przed godz. 14.00 na ul. Woj. Polskiego, w pobliżu bloków mieszkalnych. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że dziecko prawdopodobnie niespodziewanie wtargnęło na drogę osiedlową.

Ośmiolatek został potrącony przez osobowego mercedesa- taksówkę. Z obrażeniami ciała dziecko zostało przewiezione do szpitala.

W pobliżu bloków przy ul. Woj. Polskiego wciąż pracują policjanci.

UWAGA! Zdjęcie dostaliśmy od czytelnika MyLomza.pl. Jeśli Ty też widzisz coś, o czym warto nas poinformować, zrób zdjęcie i pisz na redakcja@mylomza.pl .
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości