Dwanaście pięknych dziewcząt rywalizuje o tytuł Miss ŁKS 1926. Która z nich zasługuje na to, by promować łomżyńską drużynę? Głosowanie wciąż trwa.
Dziewczyny ubiegają się o głosy internautów, prezentując swoje wdzięki na zdjęciach. Pozują z piłką, ubrane w klubowe koszulki ŁKS, króciutkie, kobiece szorty i piłkarskie skarpety.
Na faworytki można głosować, wykorzystując stronę ŁKS w serwisie Facebook (https://www.facebook.com/lks1926lomza). Wystarczy "polubić" kandydatkę, na którą chcemy oddać głos. Tytuł Miss ŁKS 1926 otrzyma dziewczyna, która zbierze największą ilość "lajków". Głosowanie trwa do 2. czerwca do godz. 12.00.
Wybory najpiękniejszej dziewczyny ŁKS-u są częścią konkursu Miss PWSIiP. Gala finałowa odbędzie się 2. czerwca o godz. 17.00 w Galerii Veneda. Wtedy też będzie można na żywo zobaczyć wszystkie kandydatki.