Reklama

Dziś w Łomży po raz pierwszy Seniorada

01/10/2015 05:03

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski oraz Łomżyńska Społeczna Rada Seniorów zapraszają na międzypokoleniowe spotkanie w ramach Łomżyńskiego Dnia Seniora, czyli Senioradę. Impreza skierowana jest zarówno do osób starszych, jak i najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Impreza zaplanowana została na dzisiejsze popołudnie i rozpocznie się o godz. 14.00 na Starym Rynku. Decyzją Prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, osoby powyżej sześćdziesiątego roku życia, tego dnia będą mogły bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej.

W programie Seniorady znalazły się występy zespołów: m.in. Senior-Vita, Kapela MAKI, Zespół Pieśni i Tańca ŁOMŻA, Magda Sinoff, PA MEANDRY, Studio Wokalne EMDEK, gry i zabawy dla seniora i wnuka, pokazy ratownictwa medycznego, bezpłatne badania, "Bezpieczny Senior" – spotkanie z Policją, poczęstunek przygotowany przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Reklama

Partnerami Seniorady są: Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości, Grupa Ratownicza „Nadzieja", Klub Seniora, Komenda Miejska Policji oraz Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości