Reklama

Łomżyńscy maturzyści zakończyli rok szkolny

30/04/2021 14:06

Koniec roku szkolnego dla maturzystów. Uczniowie ostatnich klas techników i liceów pojawili się w szkołach po odbiór świadectw. Z powodu pandemii abiturienci odbierają świadectwa w mniejszych grupach.

Dzisiaj w Łomży naukę w liceach i technikach kończy 955 uczniów. Z danych Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego wynika, że do matury przystąpi 881 abiturientów.

Ze względu na obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią szkoły nie mogły organizować tradycyjnych uroczystości na zakończenie roku szkolnego. Osobiście abiturienci pojawili się w łomżyńskich szkołach po świadectwa. Mogli to robić indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

Reklama

To drugi rok z rzędu bez wspólnych uroczystości na zakończenie roku szkolnego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości