Ewa Kulikowska wygrała konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Podlaskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, gdzie będzie odpowiadać za sprawy świadczeniobiorców i służb mundurowych. Nowe obowiązki obejmie 1 listopada 2024 roku. Informację potwierdza nam Izabella Przewłocka, rzeczniczka prasowa Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Kulikowska dwa tygodnie wcześniej złożyła rezygnację z pełnionej od stycznia 2024 roku funkcji Wicewojewody Podlaskiego. Wczoraj premier przyjął jej rezygnację. Po 10 miesiącach pracy w tej roli wojewoda podlaski Jacek Brzozowski podziękował jej za dotychczasowe zaangażowanie i wkład w rozwój regionu:
Dziękujemy Ewie Kulikowskiej za 10 miesięcy owocnej współpracy i zaangażowania w sprawy województwa podlaskiego. Życzymy jej dalszego rozwoju i sukcesów zawodowych.
Kulikowska była jedną z trzech finalistek konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora i została oceniona jako najlepsza kandydatka.