Reklama

Fatalna seria trwa. Wypadki i kolizje od samego rana [FOTO]

06/02/2026 11:40

Zimowa aura nie daje wytchnienia kierowcom w regionie łomżyńskim. Po serii porannych kolizji i wypadku na obwodnicy Konarzyc, przed południem doszło do kolejnego groźnego zdarzenia. Tym razem służby interweniowały w miejscowości Boguszyce.

Warunki na drogach są obecnie ekstremalne. Cienka warstwa lodu, której nie widać na pierwszy rzut oka, sprawia, że nawet przy niewielkiej prędkości opanowanie pojazdu staje się niemal niemożliwe.

Zderzenie Peugeota z Iveco

Do zdarzenia w Boguszycach doszło tuż po godzinie 10:00. Na trasie powiatowej zderzyły się dwa pojazdy: osobowy Peugeot oraz dostawcze Iveco, wyposażone w specjalistyczną platformę do korekcji racic u bydła.

Siła uderzenia oraz śliska nawierzchnia spowodowały, że pojazd dostawczy zsunął się z jezdni i wpadł do głębokiego, przydrożnego rowu.

Reklama

Skutki zdarzenia: Łącznie pojazdami podróżowały trzy osoby. Niestety, jedna z nich została poszkodowana i wymagała opieki medycznej.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/02/2026 13:12
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości