Reklama

Festiwalowa impreza na bulwarach [FOTO]

07/09/2015 05:58

W sobotnie popołudnie trzeciego dnia Europejskiego Festiwalu Filmowego i Sztuk Wszelakich "ŁOMŻA JA i TY" jego organizatorzy zaprosili wszystkich chętnych do udziału w imprezie plenerowej i koncercie na łomżyńskich bulwarach nadnarwiańskich.

Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 od koncertu zespołu "Droga na Ostrołękę". Następnie na scenie pojawiły się Meandry i CT Group, a także inni młodzi wokaliści i wokalistki oraz zespoły wokalne. Wśród nich kolejny raz w Łomży zaprezentowała się Anna Zlagodukh, wrażliwa, szczera i niezwykle utalentowana artystka rodem z Ukrainy, która postanowiła swoją najbliższą przyszłość związać z naszym miastem. Wykonała trzy utwory po rosyjsku i ukraińsku.

Występy, to tylko część przygotowanych na ten dzień atrakcji. Chętni mogli odbyć lot motoparalotnią, wziąć udział w konkursie "łomżyńskich wózkersów". Nie zabrakło także pokazów Straży Pożarnej, Policji, stoisk sponsorów - firm SZYBAS i Auto-Poland Skoda, stoisk patronów strategicznych i z twórczością plastyczną osób z niepełnosprawnością. Powodzeniem cieszyła się parada motocyklistów i możliwość przejażdżki motocyklem z przyczepą zapewnione przez klub Wild Dogs Łomża, którego uczestnik, Grochu, poprowadził ze sceny całą imprezę.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości