Fight Club Łomża wziął udział w 7. Mistrzostwach MMA, które odbyły się 27 maja w Grodzisku Mazowieckim. Łomżyński klub reprezentowało 6 osób.
27 maja w Grodzisku Mazowieckim odbyły się 7. Mistrzostwa MMA Polska. Udział w wydarzeniu wziął Fight Club Łomża i reprezentujący go zespół składający się z 6-ciu osób.
- Kolejna impreza na najwyższym poziomie amatorskim w naszym kraju. Cztery oktagony ponad 500 zawodników z całej Polski i nie tylko bo były również reprezentacje z innych krajów - informuje Fight Club Łomża
Wyniki:
1 miejsce Hubert Wronka U 16 Kadet PK 62 kg
3 miejsce Mikołaj Kowalewski U16 Kadet 72 kg
3 miejsce Kinga Szylak Seniorki 47 kg
3 miejsce Paulina Gralinska U 18 56 kg
źródło: nadesłane