Z pewnością już każdy mieszkaniec Naszego miasta widział nowoczesne, żółte autobusy krążące na trasie Łomża - Warszawa. Kursują dokładnie od 30 kwietnia zeszłego roku. Zdążyliśmy się przekonać, że obietnice, które składane były w zapowiedzi usług zostały w 100% spełnione. Komfort, bezpieczeństwo, profesjonalizm, jakość usług, tanie bilety i inne korzyści. Uwaga! PlusBus uruchomił sprzedaż biletów na trasie Łomża – Warszawa na trzy kolejne miesiące: marzec, kwiecień, maj. Bilety dostępne od 1zł przy zakupie internetowym!
Co się zmienia?
Przewoźnik zwiększył ilość połączeń z Łomży do Warszawy. Jest ich teraz aż sześć w ciągu jednego dnia. Ponadto PlusBus wprowadził nowe połączenie Naszego miasta tym razem z Ostrowią Mazowiecką. Zaskoczenie? Chyba same plusy ;) Niewątpliwie znajdą się mieszkańcy pracujący, bądź uczący się w tym mieście i pokuszą na tak atrakcyjną ofertę. „Najwyższa jakość w najniższej cenie” – słyszeliście? Czyżby trafne określenie PlusBusa? Kto korzystał, nie zaprzeczy.
„Operatywny Plusik”
Od czasu kiedy przewoźnik pojawił się na Łomżyńskiej trasie, sporo się u Nich zmieniło. Wprowadzono kolejne udogodnienia dla Nas – pasażerów. Strona internetowa, portale społecznościowe, dostarczają regularnie nowości z życia firmy oraz ułatwienia w podróżowaniu.
Te żółte autobusy można nawet „śledzić”. Taką opcję umożliwia system GPS, w który wyposażone są autobusy. Zmiana w rezerwacji/zakupie biletów, nowe formy płatności, jubileusze oraz nagrody.. „Nie stoją w miejscu” - dlatego nie obawiajmy się, nie utkniemy w korku jadąc z PlusBusem :)
Kto jeszcze nie zna, niech koniecznie sprawdzi!
Bilety rezerwujemy na plusbus.pl. Znajdźcie również stacjonarne punkty zakupu – biura podróży Naszego miasta, bądź kup bilet u kierowcy. Zapowiadają kolejne niespodzianki oraz korzyści wraz z przyjściem wiosny – więc obserwujmy PlusBusa żeby skorzystać.
