W najbliższą niedzielę warto wybrać się na łomżyński Stary Rynek. Nie tylko po to, żeby obejrzeć zmagania siłaczy w Mistrzostwach Strongman, choć to i tak wystarczająco dobry powód. Oprócz tego wydarzenia będzie można najeść się do syta, bo punktualnie w południe pojawią się tam, po raz pierwszy w Łomży, wyjątkowe bary na kółkach.
Wydarzenie idealnie wpisuje się w panujące w w tej chwili trendy jedzenia na kółkach. Na liście mobilnej gastronomi, która odwiedzi w sobotę Łomżę, znajdą się:
Buła i Spóła - I Wicemistrz Mistrzów Burgerowych 2015Food trucki to zyskujące coraz większą popularność mobilne bary i restauracje, serwujące zarówno proste dania - np. frytki, burgery czy hot-dogi - jak i orientalne potrawy, gotowane na parze pierogi, wymyślne desery czy świeżo pieczone kasztany.
- Dodatkowo w dniu 25.09 w godzinach 13:00-17:00 serdecznie zapraszamy także na coś miłego dla oka - Mistrzostwa Strongman o Puchar Prezydenta Miasta Łomża - zachęca Łukasz Czech z ratusza. - A już na wiosnę 2017 wszystkich miłośników dobrego jedzenia postaramy się przygotować Festiwal Food Truck-ów - obiecuje urzędnik.