Kierowca forda mondeo na kolneńskiej rejestracji, przejeżdżając przez Piątnicę próbował wyprzedzić inne auto. Stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z jezdni. Auto kilkukrotnie dachowało i przetoczyło się aż pod hotel Belfort. Trzy osoby, prawdopodobnie w ciężkim stanie, zostały zabrane do szpitala.
Do dramatycznego wypadku doszło po godz. 20.30 w Piątnicy. Ford mondeo z pięcioma osobami w środku, zarejestrowany w Kolnie, jechał w kierunku Łomży.
Jego kierowca, ok. 20-letni mężczyzna, podjął decyzję o wyprzedzeniu auta, które jechało przed nim. Prawdopodobnie manewr zaczął wykonywać przy bardzo dużej prędkości. Stracił panowanie nad kierownicą pojazdu i zjechał z jezdni.
Ford przewrócił się i kilkukrotnie dachował. W tym czasie przez okno auta wypadła jedna osoba- do tej pory nie wiadomo, czy był to kierowca, czy jeden z pasażerów forda.
Samochód przekoziołkował przez całe parking i zatrzymał się aż na autach zaparkowanych przed hotelem Belfort.
Trzy osoby- w tym kierowca, prawdopodobnie w ciężkim stanie, zostały zabrane do szpitala.