Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych. Tym razem w Zambrowie.
Łącznie zabezpieczono 6 nielegalnych automatów do gier, blisko 9 tysięcy zł (przeznaczone na ewentualne wygrane), a także 2 telefony i notatki z zapiskami dotyczące wpłat i wypłat za gry hazardowe.
- Nadzorująca nielegalny biznes kobieta prowadziła selekcję wchodzących do lokalu klientów, wykorzystując do tego zainstalowany monitoring oraz zdalnie otwierany elektrozamek w drzwiach. 46-latka usłyszała zarzut pomocnictwa w prowadzeniu gier hazardowych wbrew przepisom. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3. Kara grzywny grozi również obecnemu w lokalu 26-letniemu mężczyźnie, który uczestniczył w nielegalnej grze na jednym z automatów - informuje podlaska KAS.
Reklama
Oprócz sankcji karnych osobom urządzającym gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych grozi kara pieniężna 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.
źródło: podlaska KAS
zdj. główne: podlaska KAS