Reklama

Galeria Narew podaje nowy termin

02/05/2014 10:02

Galeria Narew będzie budowana. Na początek spółka zacznie od dróg prowadzących do obiektu, a nowy termin przebudowy układu komunikacyjnego został wyznaczony na lipiec tego roku- to oficjalne informacje, jakie wpłynęły do łomżyńskiego Urzędu Miasta od przedstawicieli spółki deklarującej zamiar wybudowania centrum handlowego.

Do spotkania przedstawicieli spółki i władz miasta doszło po kilku miesiącach oczekiwania. Wcześniej, podczas kilku sesji Rady Miasta, prezydent Mieczysław Czerniawski informował o braku odpowiedzi na korespondencję wystosowaną do zarządu spółki.

Wreszcie przedstawiciele Galerii Narew postanowili zabrać głos. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta.

- Otrzymałem zapewnienie, że prace związane z budową dróg zawartych w porozumieniu między miastem Łomżą a Galerią Narew ruszą w lipcu bieżącego roku- informuje prezydent miasta Mieczysław Czerniawski.

Reklama

Przebudowa ul. Ciepłej, jej skrzyżowania z ul. Poznańską, fragmentu ul. Woj. Polskiego i ronda na ul. Spokojnej jest warunkiem otrzymania pozwolenia na użytkowanie galerii.

Czy rozpoczęcie remontu dróg prowadzących do centrum będzie wiązało się ze wznowieniem prac przy budynku handlowym? Tego na razie nie wiadomo. Nieoficjalne informacje mówią jednak, że spółka pozyskała nowego inwestora, gotowego wyłożyć pieniądze na budowę wielkopowierzchniowej galerii handlowej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości