Reklama

Gawrychy: Pijany kierowca uderzył w drzewo, był agresywny

26/04/2025 11:13

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca opla vectra, który uderzył w przydrożne drzewo w miejscowości Gawrychy na drodze wojewódzkiej nr 645.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 5 rano na trasie Łomża - Łyse. 

Informację potwierdziła nam komisarz Marta Rodzik z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Według relacji świadka kierowca miał być agresywny wobec interweniujących funkcjonariuszy, co mogło być powodem wezwania dodatkowego patrolu – na miejscu pojawiły się dwa radiowozy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości