Reklama

Gdzie powinien się odbyć festiwal? Jak nie w Opolu, to może w Łomży?

25/05/2017 07:16

Od kilku tygodni media aż huczą na temat tegorocznego festiwalu w Opolu. Z udziału w festiwalu zrezygnowało prawie 30 artystów, a prezydent Opola wypowiedział umowę TVP. Gdzie w takim razie powinien odbyć się festiwal? Weź udział w ankiecie i głosuj na Łomżę lub... San Escobar.

W ankiecie na stronie http://ankiety.wip.pl/festiwal znalazło się sześć propozycji nowej lokalizacji 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Jak na razie liderem w głosowaniu jest oczywiście najlepiej znane i najsłynniejsze San Escobar, ale na liście znalazła się też nasza Łomża.

Niestety, Łomża ma na razie najmniej głosów, dlatego zachęcamy do klikania. Przenieśmy festiwal z Opola do Łomży!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości