Reklama

Głosujemy na lalkę ZSS w Łomży w projekcie UNICEF

09/03/2015 12:31

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży zaprasza wszystkich chętnych do udziału w ogólnopolskim głosowaniu na lalkę Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży. Głosowanie dotyczy akcji Unicef "Wszystkie Kolory Świata". ZSS, jako jedyna szkoła z Łomży, bierze udział w tym projekcie.

Głosowanie rozpocznie się na Facebook-u, w zakładce UNICEF POLAND Wszystkie Kolory Świata od 10 marca od godz. 11.00 i trwać będzie do 16 marca, również do godz. 11.00.

- Głos można oddać po uprzednim powiększeniu zdjęcia naszej laleczki i kliknięciu, oznaczonego do oddania głosu, miejsca pod zdjęciem. Przez cały okres trwania konkursu z jednego konta na facebooku można oddać tylko jeden głos. Dlatego bardzo prosimy o zachęcanie wszystkich bliskich, przyjaciół, znajomych i nieznajomych do udziału w naszej „laleczkowej przygodzie” - tłumaczy Katarzyna Kupiec z ZSS w Łomży.

Reklama

- Pamiętajcie, to tylko jedno kliknięcie!!! Tak niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić nasze dzieciaki, które ogromnie liczą na zdobycie głównej nagrody - koncert Ambasadora Dobrej Woli, Majki Jeżowskiej. Bardzo prosimy o pomoc i już teraz z góry dziękujemy!!! - podkreśla Katarzyna Kupiec.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości