Do zdarzenia doszło w okolicach Wizny po godzinie 12. Przyczyną wypadku prawdopodobnie była śliska nawierzchnia drogi.
Jadący od strony Białegostoku trasą DK64 Volkswagen Golf na łuku drogi wpadł w poślizg i stoczył się z wysokiego nasypu, uderzając w drzewo. Jedna z osób podróżujących pojazdem została zakleszczona w pojeździe i wymagała pomocy strażaków. Dwóm osobom pomocy udzieliły obecni na miejscu ratownicy medyczni.
Do wypadku zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej: jeden PSP w Łomży i jeden zastęp OSP z Wizny.
Obecnie na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.