Reklama

Golf wypadł z drogi i uderzył w drzewo [FOTO]

09/01/2025 13:30

Do zdarzenia doszło w okolicach Wizny po godzinie 12. Przyczyną wypadku prawdopodobnie była śliska nawierzchnia drogi.

Jadący od strony Białegostoku trasą DK64 Volkswagen Golf na łuku drogi wpadł w poślizg i stoczył się z wysokiego nasypu, uderzając w drzewo. Jedna z osób podróżujących pojazdem została zakleszczona w pojeździe i wymagała pomocy strażaków. Dwóm osobom pomocy udzieliły obecni na miejscu ratownicy medyczni. 

Do wypadku zadysponowano  dwa zastępy straży pożarnej: jeden PSP w Łomży i jeden zastęp OSP z Wizny.

Obecnie na miejscu ruch odbywa się wahadłowo.  

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/01/2025 13:32
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości