Reklama

Gorące pożegnanie lata już w ten piątek w Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie.

28/08/2014 06:22

Imprezy Zbyszko to cykl koncertów na największej zadaszonej scenie przy hotelu w Nowogrodzie. W te wakacje w Nowogrodzie zagrały już takie zespoły jak Powerplay, Soleo, Afterparty  Effect, Boys czy Piękni i Młodzi. Już w ten piątek (29.08) gwiazdą wieczoru będzie zespół Veegas. Start o godzinie 20.

Ceny biletów niezmienne - do godziny 21:00 - 10zł, po 21:00 - 15zł. Powyżej 30 roku życia wstęp za darmo. Wystarczy przy wejściu pokazać dokument potwierdzający wiek.

Czy też słońce, czy tez deszcz w Nowogrodzie fajnie jest- ta myśl towarzyszyła  organizatorom  spotkań przy nowogrodzkiej scenie.

- Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy w gronie znajomych. Warto czasem pomyśleć o sobie, zabrać męża, żonę, przyjaciół i wspólnie przetańczyć noc w dobrej atmosferze- mówią organizatorzy.

Już 5. września zagra zespół Playboys.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości