Za nami kolejny z imprezowych piątków w hotelu Zbyszko w Nowogrodzie. Tym razem na gości największej w regionie zadaszonej scenie czekał koncert zespołu Veegas. Grupa słynie przede wszystkim ze znakomitego show na scenie a rozbudowane instrumentarium gitar odróżnia ich od innych ekip dance. Zobacz nasz materiał wideo i zdjęcia z pożegnania lata!
W piątkowy wieczór twórcy hitów takich jak: „Plastikowa Biedronka”, ”Piwo Paliwo”, czy ”Lubię Jeansy" porwali do zabawy licznie zgromadzonych fanów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej relacji wideo oraz galerii zdjęć!
Organizatorzy Imprez Zbyszko zapraszają już wszystkich na kolejny koncert . Oczywiście nie może was zabraknąć w piątek - 5 września. Zagra zespół Playboys!
