Do późnych godzin nocnych potrwa przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zamieszkałych na osiedlu Górka Zawadzka. Wszystko przez awarię, jaką służby MPEC zlokalizowały w sieci ciepłowniczej położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego.
Jak poinformował zastępca prezesa MPEC w Łomży Ryszard Fiedorowicz, w dniu dzisiejszym zlokalizowano rozszczelnienie magistralnej sieci ciepłowniczej położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego. Służby MPEC sp. z o.o. w Łomży przystąpiły do usuwania awarii. W związku z tym nastąpi przerwa w dostawie ciepła do odbiorców zamieszkałych na osiedlu Górka Zawadzka. Usuwanie awarii potrwa do godzin nocnych.
- Przewidujemy, że dostawa ciepła zostanie wznowiona ok. północy (godz. 24.00). Za zaistniałą sytuację przepraszamy mieszkańców osiedla Górka Zawadzka - przekazuje Ryszard Fiedorowicz.