Reklama

Goście z Wilna w łomżyńskim przedszkolu [FOTO]

30/10/2021 10:06

Łomżyńska "Piąteczka" oraz polskie przedszkole w Wilnie współpracowały w ramach projektu "Razem dla Edukacji – Rodzina Polonijna". Placówki podsumowały przedsięwzięcie.

W miniony czwartek (28.10) w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Łomży odbyło się podsumowanie projektu „Razem dla Edukacji – Rodzina Polonijna” dotyczącego współpracy „Piąteczki” z polskim przedszkolem w Wilnie. Inicjatywa jest współfinansowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

- Oprócz omówienia zagadnień merytorycznych, podziwialiśmy zabawy, śpiewy i tańce w wykonaniu najmłodszych uczestników - mówi Martyna Napiwodzka z Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży.

Uroczystość swoją obecnością oprócz gości z Wilna uświetnili również prezydent Łomży - Mariusz Chrzanowski, Alicja Konopka - przewodnicząca rady miejskiej, radna miejska Hanka Gałązka i wiceprzewodnicząca Rady Krajowej Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” oraz Leszek Konopka - prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa. 

Reklama

- Mamy nadzieję, ze te kilka dni spędzonych w naszym mieście będzie początkiem wspaniałej przyjaźni i nawiązania jeszcze ściślejszej współpracy - podkreśla Martyna Napiwodzka.

Tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości