W niedzielne przedpołudnie, przed godziną dziesiątą doszło do czołowego zderzenia peugeota 306 z volkswagenem jettą. Zajście miało miejsce w Starej Łomży nad Rzeką. Na miejscu wypadku pojawiły się jednostki Straży Pożarnej oraz karetki pogotowia.
Do zdarzenia doszło na łuku drogi. W wyniku czołowej kolizji kierująca peugeotem i dwoje pasażerów z volkswagena trafiło do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Nie wiadomo jeszcze, który z kierowców zawinił.
Wszystkie okoliczności wyjaśniają policjanci z łomżyńskiej drogówki.