Reklama

Groźna czołówka w Starej Łomży. Trzy osoby w szpitalu! [FOTO]

08/02/2015 10:17

W niedzielne przedpołudnie, przed godziną dziesiątą doszło do czołowego zderzenia peugeota 306  z volkswagenem jettą. Zajście miało miejsce w Starej Łomży nad Rzeką. Na miejscu wypadku pojawiły się jednostki Straży Pożarnej oraz karetki pogotowia. 

Do zdarzenia doszło na łuku drogi.  W  wyniku czołowej kolizji kierująca peugeotem i dwoje pasażerów z volkswagena trafiło do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Nie wiadomo jeszcze, który z kierowców zawinił.

Wszystkie okoliczności wyjaśniają policjanci z łomżyńskiej drogówki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości