Reklama

Groźne zderzenie dwóch aut. Jedna osoba w szpitalu [FOTO]

30/08/2025 21:54

Na prostym odcinku drogi w miejscowości Olszyny-Kolonia doszło dziś wieczorem do poważnego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia dwa samochody osobowe – mercedes i volkswagen – zostały doszczętnie rozbite, a jeden z kierowców, 30-letni mężczyzna, trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 21.00. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej przyczyną wypadku był niebezpieczny manewr wyprzedzania. Jeden z pojazdów, jadąc z dużą prędkością, podjął próbę wyprzedzenia, ale w trakcie manewru najechał na rowerzystę. Doszło do zderzenia obu aut, które straciły kontrolę i uderzyły w drzewa po przeciwnych stronach drogi.

W wyniku wypadku 30-letni kierowca jednego z aut został przetransportowany do szpitala. Czekamy na informację potwierdzającą, że sprawca wypadku był pijany.

Reklama

Na czas działań służb ratunkowych, droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/08/2025 22:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości