Reklama

Gwiazdka z Nieba 2019 [VIDEO]

17/01/2019 08:03

Już po raz 19. w Kościele Ojców Kapucynów w Łomży mogliśmy posłuchać bożonarodzeniowego i zimowego koncertu "Gwiazdka z Nieba". W wyjątkowy nastrój wprowadziła zgromadzonych Magda Sinoff wraz z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Koncert był  połączony z akcją charytatywną na rzecz świetlicy Promyczki.

W środę Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprosił wszystkich chętnych na dziewiętnastą edycję koncertu "Gwiazdka z Nieba", który tradycyjnie odbył się w Kościele Ojców Kapucynów. Tegoroczny koncert wykonała Magda Sinoff razem z grupami wokalnymi dzieci, młodzieży i dorosłych. Piosenki o tematyce bożonarodzeniowej i zimowej wprowadziły zgromadzonych w wyjątkowy nastrój.

- Przygotowaliśmy utwory w stylu gospel, w stylu folkowym, gramy je z wyśmienitymi muzykami - mówi wokalistka.

Reklama

U Ojców Kapucynów mogliśmy usłyszeć m.in. "Pierwszą Gwiazdę" grupy TGD oraz tytułową piosenkę akcji Betlejem w Polsce. Magdzie Sinoff towarzyszył zespół muzyków w składzie: Grzegorz Sekmistrz - piano, Przemysław Kamiński - gitary, Artur Pawelczyk - gitara basowa i Tomasz Swajda - perkusja.

Tegoroczny koncert połączony był ze zbiórką środków na rzecz świetlicy Promyczki mieszczącej się przy kościele Ojców Kapucynów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości