Chcecie trochę emocji? Warto wybrać się do hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Dzisiaj o godz. 15:00 piłkarki ręczne Handballu Łomża zagrają z KPR-em Białystok.
- Na inaugurację ograłyśmy MTS Giżycko. Przed nami dużo bardziej doświadczony rywal. Wiemy, że nie oddadzą nam punktów za darmo. Zrobimy wszystko, by po końcowej syrenie cieszyć się z kompletu "oczek". Wiemy, że nie będzie to łatwe zadanie, ale jesteśmy dobrze przygotowane na przeciwnika i jeśli wszystko zagra to będziemy cieszyć się z wygranej. Mamy bardzo dobry zespół, świetne zawodniczki i trenerów, a także wykonałyśmy ciężką pracę, by zaprezentować się z dobrej strony - mówi Weronika Serowik.
Jak dodaje 24-letnia rozgrywająca, odnośnie celów na ten sezon to wiadomo, że skupiają się na najbliższym meczu. - Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony. Co będzie dalej, to czas pokaże. Mamy ambicje, aby w przyszłości walczyć o awans. Żeby tak się stało, musimy zrobić kolejny krok, a nim jest triumf z KPR-em. Wiemy, że bez walki się nie obejdzie. Chcemy pokazać, że w Łomży jest piłka ręczna i warto do nas przyjść na mecz. Także zapraszamy wszystkich kibiców na bój. Przyda nam się Wasze wsparcie. Emocji na pewno nie zabraknie - dodaje.
fot. Adrian Parzych