Reklama

Honda z mieszkańcem powiatu łomżyńskiego wpadła do Narwi [FOTO]

07/03/2021 19:48

W niedzielę, przy moście na Narwi w Tykocinie samochód osobowy wpadł do rzeki. 35-letni kierowca hondy na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych został przewieziony do szpitala.

- Po godzinie 15 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w rejonie mostu na Narwi w Tykocinie kierowca wjechał samochodem do rzeki. Mężczyzna wydostał się o własnych siłach jednak na miejscu pracują nurkowie bo z kierowcą jest utrudniony kontakt i nie mamy informacji, czy jechał sam - relacjonuje Tomasz Krupa, rzecznik podlaskich policjantów.

Jak udało nam się ustalić na miejscu zdarzenia, poszkodowany to 35-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Według informacji policji był trzeźwy.

Po godzinie 18 akcję przerwano, poszukiwania auta będą kontynuowane jutro.

Reklama

Na miejscu zdarzenia akcję poszukiwawczą prowadziła m.in. grupa ratownictwa wodnego i nurkowie ze straży w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości