Rozgrywana w Mrągowie gala FEN 49 przeszła już do historii. Łomżanin Hubert Sulewski pokonał wczoraj swojego przeciwnika jednogłośną decyzją sędziów.
Trener i zawodnik FIGHT CLUB ŁOMŻA Hubert Sulewski (5-3-1) pokonał Dawida Borzęckiego (3-2) jednogłośną decyzją sędziów.
- Jestem tak naprawdę na początku kariery. Cieszę się, że przyjechało do mnie ze 100 osób, więc tak naprawdę to jest mój dzień. Tyle lat trenowałem, tyle czasu wypróbowałem flaki, że po prostu pokazać swoje umiejętności- powiedział tuż po walce nasz reprezentant.- powiedział tuż po walce nasz reprezentant.