Reklama

Imprezowa Łomża należała do seniorów [VIDEO]

02/10/2015 05:09

W czwartkowe popołudnie łomżyńskim Starym Rynkiem niepodzielnie zawładnęli seniorzy. Jak wiadomo, w Łomży osób starszych nie brakuje. Wczoraj wszystkim o sobie przypomnieli i zrobili to w stylu, jakiego nie powstydziliby się młodsi członkowie społeczności naszego miasta.

- To pierwsza taka impreza w Łomży i w końcu ktoś sobie o nas przypomniał - przeważała opinia o wczorajszej Senioradzie wśród jej uczestników, podobnie jak ta, że impreza była wyjątkowo udana. Nawet aura dostosowała się do święta seniorów i była wyjątkowo przyjazna. Do tego smaczny poczęstunek przygotowany przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży i mnóstwo atrakcji, w których chętnie uczestniczyli łomżyńscy seniorzy.

Oprócz poczęstunku w programie Seniorady znalazły się występy zespołów: m.in. Senior-Vita, Kapela MAKI, Zespół Pieśni i Tańca ŁOMŻA, Magda Sinoff, PA MEANDRY, Studio Wokalne EMDEK, gry i zabawy dla seniora i wnuka, pokazy ratownictwa medycznego, bezpłatne badania, "Bezpieczny Senior" – spotkanie z Policją i inne.

Reklama

- Część naszych seniorów weszła w skład Społecznej Rady Seniorów i tam, wspólnie z innymi seniorami zainicjowali, aby pan prezydent zorganizował Senioradę czyli Dni Seniora, które rozpoczynają się 1 października każdego roku - wyjaśnia kierownik Klubu Seniora w Łomży Halina Zając, której podopieczni w dużej liczbie wzięli udział w czwartkowej imprezie, zarówno występując na scenie, jak też uczestnicząc w zajęciach zorganizowanych przed sceną.

Wszyscy, którzy przybyli wczoraj na Stary Rynek byli zgodni, że taka impreza powinna być powtarzana przynajmniej raz w roku. A może uda się częściej?

Reklama

Zapraszamy na wideorelację z pierwszej łomżyńskiej Seniorady.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości