Reklama

Jedzie bić się do Kijowa. Dąbrowski: Dam z siebie 1926 procent!

Kolejne wielkie wyzwanie Dominika Dąbrowskiego. 

Zawodnik Hunter Kickboxing Łomża już 5 kwietnia zawalczy na gołe pięści. Gala odbędzie się w Kijowie. Dominik będzie zmagał się dla świetnie znanej na Ukrainie organizacji Klan.

- Dla mnie to duże wyzwanie, coś nowego. Nie znam umiejętności swojego rywala, ale pojawię się tam, żeby odebrać mu trochę życia. Dam z siebie 1926 procent.  Trenuje i chcę walczyć w takich organizacjach. To coś co kocham i nie ważne jaki rywal stanie na mojej drodze. Robię to, w czym jestem dobry - mówi podopieczny Macieja Tercjaka.
 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości