W blokach na osiedlu Górka Zawadzka jest już ciepło, a z kranów znów popłynęła ciepła woda. W nocy z wtorku na środę służby MPEC sp. z o.o. usunęły awarię na magistralnej sieci ciepłowniczej (DN500) położonej w ul. Piłsudskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Małachowskiego.
Wznowienie dostawy ciepła na osiedle Górka Zawadzka (ulice: Prusa, Staffa, Żeromskiego) nastąpiło w środę ok. godz. 4.00. Właściwe parametry czynnika grzewczego (dla danej temperatury zewnętrznej) zostały osiągnięte ok. godz. 6.00.
- Za utrudnienia związane z przerwą w dostawie ciepła przepraszamy mieszkańców osiedla Górka Zawadzka - pisze w komunikacie wiceprezes MPEC Ryszard Fiedorowicz.