Reklama

Jest porozumienie! Lekarze otwierają gabinety

07/01/2015 07:27

Niemal 15 godzin trwały podjęte wczoraj negocjacje pomiędzy Ministerstwem Zdrowia a lekarzami z Porozumienia Zielonogórskiego. Rozmowy zakończyły się dziś o 7.00 i obecnie spisywany jest protokół porozumienia. Nie wiadomo na razie na jakich warunkach doszło do porozumienia, ale najważniejszą informacją jest to, że gabinety lekarskie są już otwarte.

Po trwających blisko 15 godzin negocjacjach nadeszła informacja, że negocjacje zakończyły się sukcesem: gabinety lekarzy rodzinnych, zrzeszonych w Porozumieniu Zielonogórskim mają zostać otwarte. I rzeczywiście, dziś rano wszystkie łomżyńskie przychodnie, które od początku roku nie pracowały, otworzyły swoje drzwi dla pacjentów.

W Łomży "strajkowało" osiem niepublicznych ZOZ-ów, które zrzeszone są w Porozumieniu Zielonogórskim. Otwarte były natomiast wszystkie przychodnie podlegającego pod Starostwo Powiatowe ZPOZ, zarówno w Łomży, jak i na terenie powiatu oraz kilka zakładów niepublicznych. Od dziś sytuacja w opiece zdrowotnej wraca już do normy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości