Za nami finałowa gala konkursu Miss Polonia 2024, która odbyła się wczorajszego wieczoru w Warszawie. W wydarzeniu wzięły udział 24 kandydatki z całej Polski, w tym reprezentantki z Łomży - Julia Jakubiak oraz Paulina Wykowska.
Wczoraj w Warszawie odbył się finał Miss Polonia 2024. Jest to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce, w którym płeć piękna rywalizuje o zaszczytny tytuł oraz bursztynową koronę. Najciekawsze w tym wszystkim jest jednak to, że Łomża miała na tym wydarzeniu swoje reprezentantki Julię Jakubiak będącą Miss Polonia Województwa Podlaskiego oraz Paulinę Wykowską, która była I Wicemiss w konkursie Miss Polonia Województwa Podlaskiego. Pierwsza z wymienionych dziewczyn dotarła do TOP Dziesięć, w której znajdowały się najpiękniejsze kobiety w kraju.
Julia Jakubiak to pochodząca ze Starych Kupisk koło Łomży 21-letnia studentka Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. 16 marca podczas gali finałowej, która odbyła się w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024. Prywatnie Julia jest starszą siostrą, dwóch dużo młodszych siostrzyczek i jak sama przyznaje kocha dzieci. Właśnie dlatego to im poświęciła najwięcej swojej uwagi jako panująca Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024.
Niedługo później w Warszawie Julia zdobyła awans do finału ogólnopolskiego Konkursu - Miss Polonia 2024, który również odbył się w stolicy. Wczoraj podczas finałowej gali kobieta dostała się do TOP Dziesięć, co było ogromnym wyróżnieniem. Julia nie kryła swojego wzruszenia i wdzięczności za możliwość dotarcia na tak wysoki etap konkursu.