Łomżyńscy kryminalni zatrzymali cztery osoby poszukiwane. 24-latek i 43-latek najbliższe 5 miesięcy spędzą w areszcie. Natomiast kolejny poszukiwany po opłaceniu grzywny wyszedł na wolność.
Tylko w ciągu dwóch ostatnich dni łomżyńscy kryminalni zatrzymali 4 osoby poszukiwane. Pierwsza z nich to 24-latek, który został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Za stosowanie gróźb karalnych najbliższe 5 miesięcy spędzi w areszcie.
Kolejna osoba poszukiwana wpadła w ręce policjantów w jednym z mieszkań w Łomży, gdzie się ukrywała. 43-latek poszukiwany był przez miejscowy sąd za niepłacenie alimentów. Mężczyzna jest już w areszcie, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy i 15 dni.
Natomiast 26-letni mężczyzna po opłaceniu 500 złotych grzywny wyszedł na wolność.
Ostatni z poszukiwanych to 37-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który po podaniu miejsca zamieszkania został zwolniony.
Źródło: KMP Łomża