Reklama

Karnety na lodowisko już w sprzedaży

31/12/2014 08:15

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza do zakupu specjalnych karnetów na lodowisko "Biały Orlik" przy ul. Katyńskiej 3. W ofercie przygotowane są dwa rodzaje karnetów: normalny w cenie 50 zł i ulgowy w cenie 40 zł. Oba karnety zawierają 12 wejść na lodowisko.

- Karnet jest bardzo opłacalny, gdyż każdy kto go wykupi otrzymuje 2 wejścia bezpłatne - informuje Maciej Jankowski z MOSiR-u. - Serdecznie zapraszamy do zakupów i korzystania z lodowiska w Łomży - dodaje.

Karnety zachowują ważność do zakończenia funkcjonowania lodowiska. Opłaty za nie wykorzystane karnety nie zostaną zwrócone.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości