Kandydat na prezydenta Polski odwiedzi nasze miasto w najbliższą środę. Spotkanie z wyborcami odbędzie się na placu przed urzędem miasta o godzinie 16:15.
Po Sławomirze Mentzenie i Rafale Trzaskowskim kolejny kandydat na prezydenta odwiedzi nasze miasto. Tym razem z łomżyniakami spotka się Karol Nawrocki, którzy przedstawi swój program wyborczy.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę na placu przed urzędem miasta o godzinie 16:15.
