Reklama

Kasa Urzędu Miejskiego w Łomży krócej w Sylwestra

30/12/2014 10:04

W środę 31 grudnia 2014 roku kasa Urzędu Miejskiego będzie czynna krócej niż zwykle, z powodu krótszego funkcjonowania w ostatnim dniu roku banków. Wszystkie pozostałe wydziały Urzędu Miejskiego będa pracować tego dnia tak, jak zwykle, bez skróconych godzin funkcjonowania.

Jak poinformował Łukasz Czech z Wydziału Organizacji i Obsługi Urzędu Miejskiego w Łomży, we środę 31 grudnia 2014 roku kasa Urzędu Miejskiego będzie czynna od godz. 7.00 do godz. 12.00. Spowodowane to jest krótszym funkcjonowaniem tego dnia banków. Pozostałe Wydziały będą pracowały normalnie, tj. do godz. 15.30, zaś Centrum Obsługi Mieszkańców i Urząd Stanu Cywilnego do godz. 16.30.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości