Reklama

Kazimierz Gwiazdowski pełnomocnikiem nowej spółki

22/01/2015 13:49

Dziś przed południem prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podpisał akt notarialny powołujacy nową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmie się zarządzaniem wysypiska śmieci w Czartorii, na co wczoraj jednogłośnie wyrazili zgodę radni miejscy. Pełnomocnikiem spółki mianowany został asystent prezydenta Kazimierz Gwiazdowski.

- Spółka w organizacji nie ma jeszcze swoich władz, dlatego do załatwiania wszelkich formalności z jej tworzeniem potrzebny jest pełnomocnik. Został nim Kazimierz Gwiazdowski - potwierdza Łukasz Czech z ratusza.

Funkcja Gwiazdowskiego z definicji jest funkcją tymczasową. Sprawować ją może tylko do czasu powołania organów spółki czyli rady nadzorczej i zarządu oraz prezesa. Ma do tego prawdopodobnie dojść w kwietniu.

Spółka w organizacji nie może trwać wiecznie. Przepisy dają pół roku od daty zawarcia umowy spółki na to, by została ona zgłoszona do KRS. W tym przypadku wszystkim zależy na czasie, bo spółka tak naprawdę powinna zostać utworzona już kilka miesięcy, a nawet rok temu. Można się więc wkrótce spodziewać kolejnych działań w celu zakończenia wszelkich procedur.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości