Reklama

Kia na drzewie. Kobieta na podwójnym gazie [FOTO]

07/02/2022 20:05

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś wieczorem na drodze krajowej nr 64. Dwa samochody osobowe zderzyły się, jeden z nich znalazł się poza pasem drogi. Kierująca, która spowodowała wypadek była pod wpływem alkoholu.

Informację o zdarzeniu drogowym łomżyńskie służby otrzymały około godziny 18.45. Do wypadku dwóch samochód osobowych doszło na drodze krajowej nr 64, dokładnie za miejscowością Wyrzyki jadąc w kierunku Wizny. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, jeden z PSP w Łomży, a drugi z OSP w Olszynach oraz policję. Mimo tego, że jedno z aut uderzyło w drzewo, znajdujące się na skraju lasu, nikt z uczestników wypadku nie wymagał pomocy zespołu ratownictwa medycznego.

Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta jadąca od strony Białegostoku w kierunku Łomży zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z samochodem dostawczym. Ostatecznie jej auto zatrzymało się dopiero na drzewie. Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych kierująca przyznała się, że jest nietrzeźwa.

Reklama

Ruch na miejscu wypadku odbywa się wahadłowo, a dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości