Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś wieczorem na drodze krajowej nr 64. Dwa samochody osobowe zderzyły się, jeden z nich znalazł się poza pasem drogi. Kierująca, która spowodowała wypadek była pod wpływem alkoholu.
Informację o zdarzeniu drogowym łomżyńskie służby otrzymały około godziny 18.45. Do wypadku dwóch samochód osobowych doszło na drodze krajowej nr 64, dokładnie za miejscowością Wyrzyki jadąc w kierunku Wizny. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, jeden z PSP w Łomży, a drugi z OSP w Olszynach oraz policję. Mimo tego, że jedno z aut uderzyło w drzewo, znajdujące się na skraju lasu, nikt z uczestników wypadku nie wymagał pomocy zespołu ratownictwa medycznego.
Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta jadąca od strony Białegostoku w kierunku Łomży zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się z samochodem dostawczym. Ostatecznie jej auto zatrzymało się dopiero na drzewie. Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych kierująca przyznała się, że jest nietrzeźwa.
Ruch na miejscu wypadku odbywa się wahadłowo, a dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.