Ostatnie, deszczowe i dość ciepłe dni spowodowały, ze otwarte niedawno miejskie lodowisko nie mogło funkcjonować. Jeśli jednak pogoda pozwoli, będzie ono czynne również w okresie świąt. Pływalni natomiast ograniczenia pogodowe nie dotyczą i będą one czynne zgodnie z harmonogramem przewidzianym na święta.
Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży, jeżeli nie będą występowały opady deszczu, to Lodowisko Miejskie „Biały Orlik” ponownie zostanie otwarte 24 grudnia. Poniżej przedstawiamy harmonogram funkcjonowania lodowiska i miejskich pływalni w okresie świąteczno – noworocznym.
Wigilia 24 grudnia 2014r.
Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2, Lodowisko Miejskie (funkcjonowanie uzależnione od warunków atmosferycznych) - czynne do godz. 14.00
I dzień świąt 25 grudnia 2014r.
Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2 – nieczynne;
Lodowisko Miejskie - czynne od godz. 14:00 (funkcjonowanie uzależnione od warunków atmosferycznych)
II dzień świąt 26 grudnia 2014r.
Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2 - czynne od godz. 14:00;
Lodowisko Miejskie - czynne od godz. 8:30 (funkcjonowanie uzależnione od warunków atmosferycznych)
27–30 grudnia 2014r.
wszystkie obiekty będą funkcjonowały według normalnych godzin pracy
Sylwester 31 grudnia 2014r.
Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2, Lodowisko Miejskie (funkcjonowanie uzależnione od warunków atmosferycznych) - czynne do godz. 14.00
Nowy Rok 1 stycznia 2015r.
Pływalnia Miejska nr 1, Pływalnia Miejska nr 2 - nieczynne;
Lodowisko Miejskie - czynne od godz. 14.00 (funkcjonowanie uzależnione od warunków atmosferycznych)
2 stycznia 2015r.
Wszystkie wyżej wymienione obiekty funkcjonować będą według normalnych godzin pracy.