Reklama

Kierowca bez wyobraźni. Zjechał prosto na skuter jadący pasem obok.

21/05/2014 08:12

28-letni kierowca skutera trafił do szpitala po tym, jak na pas, którym jechał, nagle zjechał osobowy mercedes. Kierujący nim mężczyzna nie zauważył- bądź zlekceważył- mniejszego uczestnika ruchu.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 21.30 na skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego i ul. Sikorskiego.

40-letni kierowca mercedesa jechał środkowym pasem w kierunku Ostrołęki.

- Nagle wykonał manewr skrętu w lewo, zjeżdżając na sąsiedni pas, zajęty przez skuter- relacjonuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

28-letni kierowca skutera, zmuszony do gwałtownego hamowania, nie zapanował nad pojazdem i przewrócił się. Z lekkimi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala na badania.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości