28-letni kierowca skutera trafił do szpitala po tym, jak na pas, którym jechał, nagle zjechał osobowy mercedes. Kierujący nim mężczyzna nie zauważył- bądź zlekceważył- mniejszego uczestnika ruchu.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 21.30 na skrzyżowaniu ul. Woj. Polskiego i ul. Sikorskiego.
40-letni kierowca mercedesa jechał środkowym pasem w kierunku Ostrołęki.
- Nagle wykonał manewr skrętu w lewo, zjeżdżając na sąsiedni pas, zajęty przez skuter- relacjonuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
28-letni kierowca skutera, zmuszony do gwałtownego hamowania, nie zapanował nad pojazdem i przewrócił się. Z lekkimi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala na badania.