Pijany kierowca dacii przy ul. Pileckiego w Łomży. W czwartek (7 maja) rano mężczyzna wjechał w latarnię, a następnie w betonowe ogrodzenie. 66-latek stracił prawo jazdy, a badanie alkomatem wykazało u niego grubo ponad 2 promile.
W czwartek (7 maja) policjanci z Łomży interweniowali ws. pijanego kierowcy. O szczegółach opowiedziała nam Urszula Brulińska z łomżyńskiej KMP. Przed godz. 7 rano mężczyzna jechał osobową dacią ul. Pileckiego, od strony Alei Legionów, w kierunku ulicy Spokojnej. 66-latek uderzył w latarnie, a następnie w betonowe ogrodzenie. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy oraz policjanci.
Pierwsze badanie alkomatem wykazało ok. 2,7 promila alkoholu u kierowcy. Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 66-latek stracił prawo jazdy, a jego auto prawdopodobnie zostanie skonfiskowane, ale o tym zdecyduje sąd.
Zachowanie kierowcy z ul. Pileckiego to przykład skrajnej nieodpowiedzialności na drodze. Policja apeluje, aby nie "wsiadać za kółko" po wypiciu alkoholu.