Reklama

Kierowca golfa był kompletnie pijany. Pomylił biegi?

23/04/2019 07:50

Kierowca golfa, który w poniedziałek (22.04) wpadł do Pisy w miejscowości Serwatki (gm. Nowogród) był kompletnie pijany - badanie wykazało w jego organizmie obecność prawie 3 promili alkoholu. 29-latek najprawdopodobniej pomylił biegi i wrzucił wsteczny, w wyniku czego samochód zjechał do rzeki.

Według informacji nadkom. Tomasza Krupy z KWP w Białymstoku, policjanci ustalili, że 29-letni kierowca golfa miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Najprawdopodobniej pomylił on biegi i wrzucił wsteczny, w wyniku czego samochód zjechał do rzeki.

Przypomnijmy, że samochód wjechał do Pisy w poniedziałek (22.04) w nocy. Razem z autem w wodzie znalazł się kierowca, a golf zaczął dryfować z prądem rzeki. 29-latkowi pomogli wydostać się na brzeg jego koledzy. Akcja wyciągania zatopionego auta trwała prawie dwie godziny. Strażaccy płetwonurkowie dostali się do pojazdu przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości