Reklama

Kilkadziesiąt tysięcy odsłon w dwa dni. Jula pokazała nowy teledysk. [VIDEO]

12/06/2014 06:20

Szerokie plaże, błękitne morze, malownicze Porto- to sceneria najnowszego teledysku Juli. Klip powstał do piosenki Nieśmiertelni. Publiczności został pokazany we wtorek po południu. W ciągu dwóch dni w serwisie YouTube obejrzało go już kilkadziesiąt tysięcy osób.

- „Nieśmiertelni" to pigułka raju na ziemi dla ludzi, którzy kochają życie. Znajdują swoje własne, małe miejsce, gdzie czują się najbezpieczniej, gdzie nic nie jest w stanie zagrozić ich szczęściu. Pomimo tego, że są śmiertelni, mają w sobie miłość, której żadne przeciwności losu nie są w stanie zaszkodzić. Mają w sobie siłę na zjednanie świata oraz moc, która przegoni nawet deszcz- by w ich życiu zawsze świeciło słońce- taki opis najnowszego klipu zdolnej łomżynianki znalazł się na jej oficjalnym koncie w serwisie YouTube.

To pierwszy teledysk, w którym nie zobaczymy samej Juli. Role zakochanej pary odegrali Filipa Nair i Diogo Oliveira. To nie spodobało się wielu fanom artystki. Na fanpage"u Juli na Facebook"u pojawiło się sporo zawiedzionych głosów wielbicieli, którzy chcieli zobaczyć na ekranie swoją idolkę.

Reklama

Niemniej jednak, w ciągu dwóch dni od premiery, klip w serwisie YouTube był oglądany ponad 26 tysięcy razy.

Piosenka "Nieśmiertelni" promuje drugi album Juli, zatytułowany "180 stopni". Premiera krążka została zaplanowana na 17. czerwca. Przedsprzedaż już trwa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości