Nie odbyła się jeszcze gala Babilon MMA, a my już wiemy, że 7 marca w Łomży odbędzie się gala boksu zawodowego KnockOut Boxing Night 10. W walce wieczoru wystąpi Artur Szpilka, który podejmie Siergieja Radeczenko. Będzie to dziesiąta jubileuszowa gala, czyli możemy spodziewać się wielu ciekawych pojedynków.
Artur Szpilka ostatni raz w wadze junior ciężkiej boksował w 2009 roku. Później wylądował za kratkami, a po wyjściu na wolność walczył już w kategorii królewskiej. W Łomży rękawice skrzyżuje z Siergiejem Radczenką.
- Ukrainiec testował już trzech polskich pięściarzy. Były Mistrz Świata Krzysztof Głowacki poczuł brutalną siłę Radczenki, który zafundował popularnemu "Główce" nokdaun, perspektywicznemu Adamowi Balskiemu nieomal zakończył karierę bokserską, a pretendentowi do pasa Mistrza Świata WBC - Michałowi Cieślakowi dał bardzo dobrą walkę - czytamy w sieci.
Reklama
Wiemy też, że ciężki test w ringu przejdzie Fiodor Czerkaszyn. Jego przeciwnikiem będzie były Mistrz Świata IBF w wadze średniej - Sam Soliman. W Łomży swoje walki stoczą również: Przemysław Zyśk vs TBA Kamil Bednarek vs Ivan Murashkin.
Transmisję z gali będzie można oglądać na antenach TVP, w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.
