Już 7 marca br. kobiety z całej diecezji spotkają się w Łomży, by wspólnie przeżyć Diecezjalny Dzień Kobiet – wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „ŁaGODNY rozwój”. To propozycja dla wszystkich pań, które chcą na chwilę zatrzymać się w codziennym biegu, zadbać o swoje wnętrze, pogłębić relację z Bogiem i spotkać się z innymi kobietami w atmosferze życzliwości i wsparcia.
Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w kościele pw. św. Brunona z Kwerfurtu w Łomży, a później odbędzie się jego część konferencyjna, na którą Duszpasterstwo zaprasza do Hotelu ViaBaltica w Grzymałach Szczepankowskich. Tam też, aż do godz. 18.00 wszystkie uczestniczki będą wspólnie świętować swoją kobiecość, uwielbiając Boga i wysłuchując prelekcji zaproszonych gości. W programie spotkania przewidziano: wystąpienia zaproszonych prelegentek, wspólną modlitwę, obiad, słodki poczęstunek oraz czas na rozmowy i budowanie relacji.
Podczas spotkania swoimi doświadczeniami i refleksjami podzielą się m.in.: Izabela Antosiewicz – certyfikowana coach i autorka książek, Magdalena Jóźwik – doktor nauk teologicznych i wykładowca oraz Joanna Banaszkiewicz – wokalistka.
Zapisy na wydarzenie trwają do 24 lutego br. i odbywają się głównie poprzez formularz online: https://forms.gle/7XAH6QAMHG3mkvEv9. Udział swój można zgłosić także mailowo na adres: duszpasterstwokobietlomza@gmail.com. Koszt uczestnictwa w części konferencyjnej Diecezjalnego Dnia Kobiet wynosi 200 zł.
