W czwartek 18 grudnia 2014 r. odbędą się kolejne konsultacje społeczne w sprawie przebiegu obwodnicy Konarzyc i Starych Kupisk. Pierwsze ze spotkań odbędzie się w Szkole Podstawowej w Konarzycach w godz. 15.00-17.00, a drugie w Szkole Podstawowej w Kupiskach w godz. 17.30 - 19.30.
Wszyscy zainteresowani przebiegiem obwodnicy Konarzyc mogą przyjść 18 grudnia do Szkoły Podstawowej w Konarzycach, gdzie od godz. 15.00 do 17.00 odbędą sie konsultacje społeczne w tej sprawie. Zaproszenie na konsultacje przyjął i obecność potwierdził prezydent miasta Łomży Mariusz Chrzanowski.
Natomiast konsultacje społeczne w sprawie obwodnicy Starych Kupisk odbędą się również w czwartek 18 grudnia 2014, w Szkole Podstawowej w Kupiskach, w godz. 17.30 - 19.30.
Dodatkowo, jak informuje Urząd Gminy Łomża, w pokoju nr 10 w Urzędzie Gminy można zapoznać się z nowymi proponowanymi trasami obwodnicy starych Kupisk i Konarzyc, które uwzględniają część postulatów mieszkańców. Można tam również złożyc wnioski i uwagi dotyczące obu obwodnic, które zostaną przeanalizowane pod względem technicznym i w miarę możliwości uwzględnione w dokumentacji projektowej. Druki wniosków można uzyskać również w pokoju nr 10 w Urzędzie Gminy Łomża.