Reklama

Kolejne potrącenie nastolatka na hulajnodze elektrycznej

06/06/2025 10:26

Policja wyjaśnia okoliczności kolizji. Na szczęście nikt nie wymagał pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 19:40, na Alei Legionów. 21-letni kierujący samochodem marki Mitsubishi wyjeżdżał z parkingu, gdy zza budynku wyjechał 13-latek na hulajnodze elektrycznej.  Doszło do zderzenia, którego okoliczności wyjaśnia policja. 

Incydent został zaklasyfikowany jako kolizja. Nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Kierowca Mitsubishi był trzeźwy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/06/2025 10:41
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości