Reklama

Kolejny nietrzeźwy zatrzymany przez policjantów

Policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o jazdę pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec Łomży stracił prawo jazdy, teraz grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.

Dziś kilka minut po północy łomżyńscy policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 19-latka podejrzanego o jazdę pod wpływem alkoholu. Do kontroli doszło, gdy na widok mijanego radiowozu kierowca fiata gwałtownie zatrzymał się i zjechał na przystanek autobusowy.

- Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania. Młody kierowca tłumaczył, że kończy mu się paliwo, ale funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Po zbadaniu przez mundurowych na zawartość alkoholu, okazało się, że 19-latek ma blisko 0,7 promila alkoholu w organizmie. Już stracił swoje prawo jazdy, teraz usłyszy zarzut kierowania pod wpływem alkoholu. Grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.

Reklama

Pamiętajmy, że jazda pod wpływem alkoholu to brak odpowiedzialności, a każdy nietrzeźwy kierowca na drodze to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości