Dziś wieczorem, około godziny 19:00, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym na skrzyżowaniu Alei Legionów i Alei Piłsudskiego w Łomży. Sygnalizacja świetlna na tym skrzyżowaniu nie działa od kilku dni, co mogło przyczynić się do kolizji.
Według wstępnych informacji motocyklista poruszający się al. Piłsudskiego - drogą podporządkowaną, wjechał na skrzyżowanie, gdzie zderzył się z jadącym prawidłowo samochodem osobowym zmierzającym w kierunku Konarzyc.
Na szczęście w wyniku kolizji motocyklista nie odniósł żadnych obrażeń, a kierowca samochodu również nie ucierpiał.
W przez dłuższy czas ruch w regionie tego skrzyżowania był utrudniony.