Reklama

Kolizja na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Partyzantów [FOTO]

13/05/2025 08:01

W wyniku zderzenia ucierpiała kierująca Toyotą, która została zabrana do szpitala.

Do kolizji doszło dziś około godziny 7:30. Zderzyły się pojazdy marki Toyota i Skoda. Kierująca Toyotą została zabrana do szpitala na dalsze badania. Kierujący Skodą nie odniósł żadnych obrażeń.

Mundurowi na miejscu ustalają okoliczności zdarzenia. Obydwoje kierowców było trzeźwych.

Ruch odbywa się bez utrudnień. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/05/2025 08:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości